Preces atgriešana

Mēs ceram, ka Jums patīk viss, ko Jūs iegādājaties no asio.lv, tomēr ja Jums ir kādas sūdzības, šeit ir mūsu Atgriešanas Politika:

Klientam ir oficiāls 14 dienu apdomāšanas periods kopš dienas, kad pasūtījums tiek saņemts, lai anulētu līgumu. Jebkādiem produktiem jābūt atgrieztiem saskaņā ar noteikumiem, norādītiem rindkopā zemāk. Jebkādiem atgrieztiem produktiem ir jābūt jauniem, nelietotiem un neizmainītiem un nebojātā oriģinālajā kastē. Kastes tiek uzskatītas par daļu no produkta un tām jābūt atgrieztām tajā pašā stāvoklī, kurā bija saņemtas. Jebkāda apmaiņa vai atgriešana ir jāpieprasa, rakstot uz e-pastu asio@asio.lv. Mūsu mērķis ir apstrādāt Jūsu pieprasījumu 24 stundu laikā.

Apmaiņas pasūtījums tiks nosūtīts, kad iespējams, 48 stundu laikā kopš atgrieztās preces saņemšanas brīža birojā „asio.lv”. Gadījumā, kad produkts, kurš pieprasīts uz apmaiņu vairs nav pieejams, klientam piedāvās citu produktu viņa izvēles apmaiņā vai tiks piedāvāta pilna atlīdzība. Ir stingri ieteicams, ka klients saglabā pasta izdevumu apliecinājumu atgriešanas gadījumam. Ja produkts ir pazaudēts tranzītā un nekādu pasta izdevumu apliecinājumu nevar uzrādīt, tad nekāda atlīdzība vai apmaiņa nav iespējama.  Ja klienta apmaiņas pasūtījuma summa ir zemāka par sākotnēju pasūtījumu, “asio.lv” atlīdzinās starpību 14 dienu laikā kopš atgrieztās pakas saņemšanas brīža mūsu birojā.

Atlīdzības tiks izpildītas tādā pašā veidā kā maksājums tika veikts “asio.lv” (Credit Card, Paypal vai bezskaidras naudas  norēķins).

Visi atgrieztie produkti (ieskaitot visus iepakojumus)  ir jāsaņem birojā “asio.lv” tieši tādā nebojātā stāvoklī, kādā tie tika nosūtīti klientam. Saņemot atgrieztu iepakojumu,  pēc “asio.lv” ieskatiem vai preces tiek novērtētas kā esošās tādā pašā stāvoklī kādā tās tika nosūtītas klientam. Nekādas atgriešanas netiek pieņemtas, ja atgrieztie produkti ir bijuši acīmredzami lietoti vai bojāti klienta dēļ un ja šī lietošana vai bojājumi ir padarījuši produktu nepiemērotu lietošanai.

Ja atgrieztu produktu atteica “asio.lv”, produkts tiks atgriezts klientam uz “asio.lv”, rēķina. Klients nevar pieprasīt nekādu kompensāciju un viņam nepienākas nekāda atlīdzība, tiklīdz viņi rezultātā izmanto viņu garantijas tiesības pārdotām precēm.

“asio.lv” atlīdzinās piemērotā veidā atgrieztus produktus 14 dienu laikā kopš atgriezto preču saņemšanas “asio.lv” birojā.

Warenkorb