Uzņēmums SIA „Asio“, kas dibināts 1997. gadā, ir viens no tapešu piegādes līderiem Baltijas valstu teritorijā. Mēs sadarbojamies ar vadošajiem Eiropas tapešu ražotājiem. Strādājot uzņēmumā, mēs stingri ievērojam šādus principus: profesionalitāte, godīgums, apkalpošanas kultūra, individuāla pieeja katram klientam un nepieciešamo pakalpojumu sniegšana augstā līmenī.

Kāpēc vērsties tieši pie mūsu uzņēmuma? Kvalificēts un laipns personāls. Menedžeri un konsultanti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs jums pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk veikt pirkumu, vai izmantot kādu no mūsu uzņēmumā piedāvātajiem pakalpojumiem. Garantija visām precēm un pakalpojumiem. Saprātīgas cenas. Veicot pie mums pirkumus vai izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs varat būt droši, ka nepārmaksājat.   Uzņēmums SIA „Asio“, kas dibināts 1997. gadā, ir viens no tapešu piegādes līderiem Baltijas valstu teritorijā. Mēs sadarbojamies ar vadošajiem Eiropas tapešu ražotājiem.  SIA „Asio“ – mūsdienīgs, dinamiski attīstošs uzņēmums, kas darbojas vairumpirkšanas sfērāBaltijas valstu teritorijā.

Strādājot uzņēmumā, mēs stingri ievērojam šādus principus: profesionalitāte, godīgums, apkalpošanas kultūra, individuāla pieeja katram klientam un nepieciešamo pakalpojumu sniegšana augstā līmenī.

Kāpēc vērsties tieši pie mūsu uzņēmuma?

  • Kvalificēts un laipns personāls. Menedžeri un konsultanti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs jums pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk veikt pirkumu, vai izmantot kādu no mūsu uzņēmumā piedāvātajiem pakalpojumiem. ·        
  • Garantija visām precēm un pakalpojumiem. ·        
  • Saprātīgas cenas. Veicot pie mums pirkumus vai izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs varat būt droši, ka nepārmaksājat.