about

Uzņēmums „ASIO” piedāvā tapetes vairumā un mazumā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Mūsu noliktavās ir plašs vadošo Eiropas un Ukrainas rūpnīcu ražojumu klāsts.

Mēs rūpīgi sekojam līdzi pamattendencēm tapešu vairumtirgū un saviem klientiem piedāvājam tikai vislabākos un visaugstākās kvalitātes produktus.

Mūsu speciālistu sastādītais katalogs ļaus izvēlēties nepieciešamo sortimentu un patīkami pārsteigs ar rakstu un krāsu paletes daudzveidību.

 •  
  MĒS STRĀDĀJAM CILVĒKIEM
  Mēs tirgū esam attīstījušies jau 19 gadus tāpēc, ka strādājam cilvēkiem un grūtos laikos savus klientus nepametam. Mēs jums kļūsim par uzticamiem partneriem.
 •  
  TAPETES VISĀS CENU KATEGORIJĀS
  Visu veidu tapetes, sākot no lētām un beidzot ar elitārām, kopā veido izcilu preču izvēli, lai ikviens pircējs atrastu tapetes par optimālo cenu.
 •  
  100% KVALITĀTES GARANTIJA
  Mēs sadarbojamies ar 8 valstu vadošajām tapešu rūpnīcām. Visa produkcija ir sertificēta. Mums var uzticēties!

Uzņēmums SIA „Asio“, kas dibināts 1997. gadā, ir viens no tapešu piegādes līderiem Baltijas valstu teritorijā. Mēs sadarbojamies ar vadošajiem Eiropas tapešu ražotājiem. Strādājot uzņēmumā, mēs stingri ievērojam šādus principus: profesionalitāte, godīgums, apkalpošanas kultūra, individuāla pieeja katram klientam un nepieciešamo pakalpojumu sniegšana augstā līmenī.

Partneri